Technika

Hra začala, jak se s ní poperete a jak si ji užijete?

Bude to jenom na vás. Zažijte na vlastní kůži jedinečný zážitek.

Úniková hra se může jevit jako tajemná a temná hra plná strašidelných přízraků. Ovšem o nic takového ve skutečnosti nejde. Hra je postavená tak, abyste se u ní dokonce i dobře pobavili a zažili něco výjimečného a nečekaného. Prožijete zážitek, na který ještě dlouhou poté budete vzpomínat.

nouzová cesta

Při vyřčení slov úniková hra, někoho až zamrazí. Jenomže ve skutečnosti se nejedná o žádnou tmavou, špinavou nebo škaredou místnost, ba právě naopak, například úniková místnost Pardubice vás může mile překvapit. Pod tímto názvem si často představíme starý dům plný strašidel.

Celý program je však daleko důmyslnější a propracovanější, než se na první pohled může zdát, proto nedejte na náhodu. Jakmile vstoupíte dovnitř, vždy vás někdo obeznámí se vším, co se bude dít a odehrávat. Sdělí vám, co se od vás očekává a jak máte postupovat. Úkolem hry je samozřejmě uniknout a to ve vymezeném čase, proto musíte postupovat poměrně rychle, nemáte čas na hodinové přemýšlení. To vede k většímu adrenalinu a lepšímu soustředění. Díky tomu si celou akci ještě více užijete a naplno vychutnáte.

životní bitva

Váš mozek bude přemýšlet pouze jedním směrem a na všechno ostatní zapomene. Většinou v místnosti musíte vymyslet, jak se dostat dál. Musíte vyřešit hádanky, objevit tajné skrýše nějakého předmětu, použít logiku či najít nápovědu. Kódy zámků, ale i tajné nápovědy bývají skryté, proto je musíte objevit a to ve vymezeném čase, abyste se dostali dál do hry případně, abyste nakonec mohli uprchnout.

důležitá značka

Podrobnější informace

  • Každý hra má vlastní povahu. Každý typ hry je vytvořen v souladu s nějakou událostí, takže se můžete ocitnout v konkrétním dějství.
  • Váš tým může mít od 2 do 5 členů. Může jít o vaše kamarády, spolužáky, rodinné blízké či kolegy.
  • Hra trvá 75 minut.
  • Vhodné i jako dárek. K dispozici je zakoupení voucheru.
  • Jedinečné, zábavné a originální strávení volného času.
  • Teambuilding, jaký jste ještě nikdy nezažili.