Rubriky
Online

Facebook spojuje uživatele

Facebook toho v historii dokázal opravdu hodně, protože je to jedna z prvních a zároveň nejpopulárnějších sociálních sítí, což si stále drží.

Facebook spojuje uživatele

Založen mladými studenty

Jestli jste v dělí dokument o tom, jak vznikla tato sociální síť, tak ještě jistě získali obraz o celém příběhu a zjistili řadu zajímavostí. Vše to začalo tak, že mladý student programování Mark Zuckerberg se spojil s Eduardem Severinem, který chodil na Hardvar. V této době nebyl internet rozšířený tak, jak jej známe dnes, a proto vznikla tahle sociální síť, kde se lidé můžou seznámit, psát si, sdílet mezi sebou obsah a další možnosti.

spolčnost facebook

Nejdříve byl tedy určen pro všechny uživatele s univerzitní emailovou adresou, ovšem zlom nadešel roku 2006, protože se sem mohl zaregistrovat každý, jenž dosáhl věku 13 let. Během dvou let se dostal na jedny z vůbec nejnavštěvovanějších stránka na světě a dosáhl hodnoty v řádu milionů dolarů. Nejdříve se hovořilo o výdělku za pomocí nakupování sdílení a laiků, ale nakonec zvítězil klasický reklamní systém. V roce 2017 byla také spuštěna služba Marketplace, což je prodejní stránka, kam si každý může dát inzerát.

Užívejte si bohatého obsahu

Vzhledem k tomu, že tato sociální síť umožňuje každému staršímu 13 let si zde založit účet, přičemž každý uživatel zde může přidávat obsah ve formě textu, obrázku a videa. Obsahu je tu obrovské množství, jenž neustále přibývá, takže si tu naprosto každý vybere svůj šálek kávy. Facebook má samozřejmě své algoritmy, jenž nám doporučuje podobný obsah, na který se my díváme, komentujeme ho laikujeme.

logo FB

Samozřejmě síť na tom musí něco vydělat, a proto při prohlížení narazíme sem na sponzorované přípravky, kdy si můžeme zaplatit, aby se náš příspěvek zobrazovat uživatelům cílové skupiny. Jestliže narazíme na příspěvek, který bychom si chtěli bezpečně uložit, tak je nejlepší ho stáhnout přímo do zařízení. How to download Facebook video in HD Stahujvidea? Tato otázka pojednává o tom, jak video stáhneme. Je to velmi snadné, protože na existuje přímo webová stránka, jenž nám sama video v dobré kvalitě stáhne.

Rubriky
Online

Internet: nejhrozivější viry

Conficker
Tento virus se objevil poprvé někdy v roce 2007, největší paseku na nejen českém internetu však způsobil o dva roky později. Pak, když byl proti tomuto viru vyvinut i slušný antivirus, se tento druh viru jednoduše ztratil, internetová piráti jej přestali používat.

Avšak už od roku 2012 je opět mezi námi. Ne tak rozšířeně, ale piráti jej začali opět používat, a od konce minulého roku se tento virus začal vyskytovat opět ve velkém, takže se z něj stala nejrozšířenější hrozba celého internetu.

JAK VIRUS FUNGUJE
Conficker je ten druh viru, který napadne systém Windows, najde jeho zranitelnou část a tam dělá neplechu. Existuje samozřejmě způsob, jak tomuto viru předejít, samotný systém Windows má bránu firewall, kterou by tento virus na novějších noteboocích neměl projít.

Avšak statistika ukázala, že ne každý si tuto obranu nainstaluje. Conflicker může využívat počítače na dálku a tím je také ovládat.

Cryptowall
Tento virus je jedním z nejrozšířenějších vyděračských virů řešených Ransomware. Jedná se o Trojan, který šifruje data v počítači a vyžaduje výkupné, aby došlo k jejich rozšifrování.

Na českém internetu se pohybuje někdy od roku 2015. proto se doporučuje neotevírat přílohy reklam, a kampaní s phishingem.

Locky
To je nejspíš nejrozšířenější virus z vyděračských virů. Locky se většinou šíří pomocí emailových příloh, které jsou infikované nejčastěji jako excelový soubor, ale také jiným dokumentem.

Ovšem v nejnovější formě se tyto viry šíří také pomocí falešných fotografií, a to na nejrůznějších sociálních sítích. Nejhorší je na tomto viru to, že ve chvíli, kdy vás Locky napadne, už svá data nikdy nedostanete zpátky, ani když výkupné zaplatíte.

Zeus
Tento Trojan je zaměřený pouze a výhradně na systém Windows. Je zaměřený na nalezení osobních dat pro přihlašování se do internetového bankovnictví, jejich získání a zneužití.

Tento malware pak zašle informace o vašem účtu, jako je heslo a jméno, autorovi tohoto viru, který se tak dostane k vašemu bankovnímu účtu. Poprvé byl tento virus nalezen už v roce 2007. Nejčastěji jej naleznete opět v emailech.

Rubriky
Online

Pište. Vyděláte si tím

Začít se živit alespoň částečně psaním není tak složité, jak jste si možná ještě donedávna mysleli. Možností, jak si přijít tímto způsobem k výdělku, je dost.

Pište. Vyděláte si tím

Není na světě snad člověk, který by netoužil si alespoň jednou za čas ráno trochu přispat. Jasně, máme víkendy, ale jako na potvoru je člověk nejunavenější ve chvíli, kdy musí vstávat do zaměstnání. Dá se to ale změnit. Řeč teď však není o nějakých terapiích, které mají zlepšit spánek, ale nové práci, kvůli které nebudete muset vstávat z lůžka o půl šesté ráno, ale v podstatě kdykoliv se vám bude chtít. V současné době je totiž docela jednoduché pracovat z domu, stačí vám k tomu umět třeba jen psát.

Lapto

To jen si dejte do uvozovek. Schopnost psát poutavé texty nevzniká jen tak sama od sebe a je potřeba ji pilovat. Pokud rádi píšete, tak není důvod, abyste to nadále dělali zadarmo. Klidně to můžete dělat i za peníze. Potenciálních klientů je na internetu požehnaně, takže by to pro vás neměl být problém. Navíc je tu ještě možnost zřídit si funkční plně výdělečný blog.

Slušné peníze za slušné psaní

Možná jste někde četli, že blogy už jsou z módy. Do jisté míry to je samozřejmě pravda, ale hodně záleží na tom, o čem píšete. Celá řada bloggerů se totiž přesunula z webu na Youtube, kam nahrává videa. To dobrá zpráva, protože se vám tím snížila konkurence pokud si vyberete témat, kterému rozumíte a které je natolik zajímavé, aby se na něj nabalila velká skupina lidí, můžete si přijít na docela slušné peníze. Stačí jen vložit na stránky vhodné reklamy a pak jen psát, psát a psát. I když, tak jednoduché to přeci jen není. Samotné psaní naláká, ale v případě, že chcete, aby na váš blog chodily zástupy, musíte si ještě zařídit kvalitní seo.

Počítač na stole

Oč jde?

Seo je optimalizace, a sice optimalizace vůči webovým prohlížečům. Ty jsou pro většinu internetových stránek klíčové, jelikož právě na nich uživatelé hledají weby, které by je mohli zajímat. A díky správné optimalizaci to může být práce váš blog, který se jim při správném zadání klíčových slov objeví mezi prvními. Díky tomu můžete zvýšit svou návštěvnost několika násobně.

Rubriky
Online

Co můžete očekávat od erotických masáží

Masírování nebo jemné doteky kdekoli na lidském těle jsou jednou z nejpříjemnějších procedur, jež si můžeme dopřát. A což teprve masáže erotické, které zachází až na samou hranici lidské intimity.

ženský zadek

Předcházejte trapasům včasnými dotazy

Každý salon má svá pravidla a chystáte-li se jej navštívit poprvé, raději pokládejte otázky (i zdánlivě banální), abyste si ujasnili pravidla. Tím se průběh celého výkonu dostane na jinou úroveň, bude vše probíhat v poklidu a vy se můžete předem připravit na to, co vás čeká. Měli byste tedy vědět, zda je možné se masérky jemně dotýkat, a na jakých částech těla, zda je možné ji případně na některých částech těla líbat, zda bude celá nahá, nebo oblečená ve spodním prádle, a zda se vás bude dotýkat pouze dlaněmi, nebo využije i svých stehen, hýždí, hrudníku a bříška. Poměrně běžnou součástí procedury může být (na vyžádání) i hlazení těla nebo penisu ploskami chodidel, což je vzhledem k jejich velmi měkkému povrchu velice příjemné.

zajíček ve spodním prádle

Hygiena nade vše

Každá návštěva služeb, kde se operuje s vaším tělem, vyžaduje dodržování hygienických návyků. Počínaje zubařem, ordinací praktického či odborného lékaře, přes pedikúru, kadeřnictví a sportovního maséra až k intimním erotickým záležitostem. Zatímco k nákupu v supermarketu vám stačí pouze umyté ruce, a zčásti lze tolerovat i dělnické profese v montérkách, nic takového neplatí ani u lékařské prohlídky, ani v masérském salonu.

Mějte na paměti, že právě zde může být zapojeno do součinnosti celé vaše tělo. Nezapomínejte na čistý chrup a pozor na zápach z úst, který může všechno pokazit. Samozřejmostí jsou čisté genitálie, chodidla, hýždě i podpaží. Nezanedbávejte ani vlasovou pokrývku, ale nepřehánějte to s parfémy. A chcete-li si opravdu užít tak, aby se i masérka cítila příjemně, vyhněte se konzumaci ostrých a masitých tučných jídel, alkoholu (zvláště piva) a dobrý tip je i odstranění ochlupení, a to nejen z intimních partií. Jemné doteky na holou kůži jsou pak mnohem intenzivnější.

Rubriky
Online

Dřevěné hračky jsou jednoduše okouzlující

Malým ratolestem nechybí ke štěstí prakticky nic, pokud jsou obklopené láskou svých nejbližších a rovněž i hračkami, které jim jejich den dovedou zpestřit. Zakoupit však několik lákavých předmětů a her nestačí, aby upoutaly jejich pozornost a prožily s nimi mnoho zábavy. Každý rodič by proto měl dbát na výběr hračky, kterou se rozhodne dítěti darovat s myšlenkou, že by mu měla přinést nejen vyžití, ale i charakter v podobě výuky a zdokonalení jeho zručností.
I když je sortiment nesporně bohatý, nalezete v něm kategorii, která vás přesvědčí o tom, že si vaše dítě zaslouží opravdu to nejlepší. Dětské dřevěné hračky Chytrá liška jsou totiž kvalitním zbožím, které přiláká pozornost i vašeho dítěte nejen díky jejich designu, ale i schopnostem, jakými jsou posílení jemné motoriky a logického myšlení.dřevěné kolotoče

Každá věková skupina si přijde na své

Nezáleží na tom, jestli máte doma batole nebo o něco starší dítě, které už vyžaduje více pohybu a větší porci zábavy než jenom sedět a hrát si doma na koberci. V našem sortimentu narazíte na pestrou škálu nejrůznějších her a hraček, které významně přispějí k tomu, aby bylo dětství vašeho dítěte bezkonkurenční.
Najdete v něm nejen bohatou nabídku motorických a didaktických hraček, které ve velké míře pomáhají posunout https://www.zeny.cz/motivace-a-kariera/5-kroku-jak-se-ucit-od-druhych-lidi-a-posunout-svuj-zivot-dal-1788.html vývoj malého dítěte vpřed, ale i spoustu vzrušujících vozítek, hudebních nástrojů nebo hlavolamů pro starší děti.
V dřevěné podobě naopak získáte jistotu, že si s nimi vaše děti budou hrát i díky jejich odolnosti, protože snesou i silnější náraz nebo časté používání a zachovají si přitom svou dlouhověkou životnost.tahací dřevěná hračka

Nejen to, co chtějí, ale i potřebují

V našem sortimentu vás jistě potěší i rozmanitost, kterou jsme schopní nabídnout nejen pro účely hraní a zábavy, ale i z hlediska praktické stránky uspokojit rodiče, kteří hledají pro jejich ratolesti mnoho potřebných věcí právě v dětském motivu.
Natrefit tak můžete na roztomilé batohy s pohádkovou postavičkou, deštníky, křesílka nebo pohovky, různé stany, ale i plyšáky pro jejich snazší usínání a dlouhý spokojený spánek, kterým děti už od nepaměti nemohou odolat.

Rubriky
Online

Napíšou to za vás

Každý člověk je jiný, každý umí (a neumí) něco jiného. Známe to přece i z písně o tom, jak ‚ten dělá to a ten zas tohle‘. A není na tom vůbec nic divného, protože jsme každý individualitou.
Ovšem i když každý z nás umí jenom něco, neznamená to, že občas nepotřebuje i něco z toho, co není právě jeho silnou stránkou. Každý někdy potřebuje i to, co si sám zařídit neumí.blok s tužkou.jpg
A jak se to řeší? U hmotných statků jsme si už na řešení dávno zvykli. To, co potřebujeme, si prostě dojdeme někam koupit. U služeb už to pro nás také není nic, kvůli čemu bychom tápali, protože i nějakého toho řemeslníka si sehnat umíme.
Ale co když potřebuje někdo něco napsat? Čímž nemám na mysli nějaký kratičký vzkaz pro manželku nebo stručný nákupní lístek, ale opravdový článek, který má hlavu a patu a pochopitelně i úroveň. Tady už si leckdo neví rady. A pokud se o to pokusí sám a selže, nejednou neví, co si počít.
A přitom je to tak jednoduché! Vždyť dnes už je každému dostupný i copywriting https://www.seolight.cz/copywriting. Tedy služba spočívající v tom, že za toho, kdo zrovna nemá básnické střevo, napíše vše potřebné někdo jiný, někdo, pro koho nejsou pravidla pravopisu ani další stránky mateřštiny strašákem či španělskou vesnicí.
Tuto službu si lze objednat velice snadno. Stačí využít patřičný kontakt a odborníci tu už pro dotyčného vyřídí vše k jeho plné spokojenosti. Dokonce kvůli němu nastudují i vše potřebné, aby byl onen text fundovaný a maximálně efektivní, a své dílo pak posílají zadavateli k posouzení a upravují ho, dokud není dosaženo oboustranné spokojenosti.blok a sklenka.jpg
Na své si tu tak přijdou třeba i majitelé webů, kteří podobné kvalitní texty potřebují jak pro své weby samotné, tak i pro prezentaci a reklamu, objednat si tu lze texty pro www stránky stejně jako ty pro www stránky se zaměřením na SEO nebo reklamní sdělení.
Tak snadné řešení se tu nabízí! A proč byste ho nevyužili i vy? Pokud není písemný projev zrovna vaší silnou stránkou.

Rubriky
Online

Když těžit kryptoměny, tak efektivně

Kryptoměny jsou velmi diskutovaným tématem. Lidé totiž vidí v této poměrně málo známé věci obrovský potenciál, i když si plně neuvědomují, co vlastně kryptoměny znamenají nebo k čemu se reálně využívají. Možná i vy proto hledáte, jak se k virtuálním měnám dostat. Zcela jistě jste se při hledání této oblasti našli něco jako Bitcoin mining. O co v podstatě jde a proč byste měli mít o tuto oblast zájem?

bitcoin

Potenciál, který pomalu vyprchává

To, co bylo dříve atraktivní opravdu hodně, je v dnešní době již poměrně neefektivní metoda. Právě těžba Bitcoinu byla dlouhou dobu velmi atraktivní, neboť se na této věci dalo regulérně vydělávat. V dnešní době jsou však nároky na těžbu opravdu velké, a proto se již nevyplatí tuto činnost provozovat. Stačí se podívat na to, jak pokročila zařízení, která se k těmto účelům kdysi využívala. Byla to totiž zařízení, které neměli daleko od klasických stolních počítačů. V dnešní době však jde o speciální Asic minery, které jsou od počítače vzdálené opravdu hodně.

Jak efektivně na Bitcoinu vydělat??

  1. Sledovat aktuální situace na trhu = při chytrém pořízení určité hodnoty této měny se může stát, že po krátké době naroste hodnota a vy budete moci veškerý obnos velmi výhodně prodat
  2. Pokud aplikovat těžbu, tak jedině prostřednictvím pokročilých zařízení = s klasickým počítačem se v současné době dostanete k nějakému obnosu jen velmi stěží

blcokchain
Někdy to není zcela jednoduché, avšak jakmile se do obchodování dostanete, opravdu to bude mít své plody. Nemyslete si však to, že jakmile se začnete o Bitcoin zajímat, že se vám peníze jen pohrnou. Bohužel to tak nefunguje, a proto by byla škoda si dělat nějaké plané naděje nebo se těšit na to, až budete díky této kryptoměně bohatí. Píle přináší výsledky a v ohledu této věci to platí dvojnásob. Je proto dobré myslet na to, že budoucnost může přinést nějaké výdělky, a nezahazovat váš zájem o tyto měny již v počátku vašeho snažení.

Rubriky
Online

Vsaďte na seo služby, které se vám vyplatí

Jestliže se chcete dostat ve vyhledávačích na co nejlepší pozici, tak neváhejte a objednejte si seo optimalizaci vašich webových stránek, ať už se zabýváte čímkoli. Na vašem portfoliu v tomto ohledu až tak moc nezáleží, nejvíce záleží na kvalitě seo firmy, kterou si pro takovou práci zvolíte. Jen ta pravá a zkušená seo firma vás dokáže nejen dostat na vrcholné pozice ve vyhledávačích, ale také vás tam dokáže udržet. A na tom skutečně záleží.

růst úspěchu

V tomto ohledu je proto dobré si rozmyslet, co konkrétně od seo optimalizace očekáváte, a jak moc vám na předních pozicích ve vyhledávačích záleží. Jsou firmy, které nabízejí natolik specializované služby anebo zboží, že si je jejich zákazníci nakonec stejně najdou a jde jen o to jim ukázat, že taková firma existuje, takže by ji vyhledávače měly zachytit třeba na první stránce. Ovšem jsou rovněž firmy, které nabízejí obecné druhy služeb anebo zboží v sektoru, ve kterém vládne velká konkurence. A probojovat se zde na vrchol není rozhodně snadné. Ovšem jedna věc je dostat se na vrchol a druhá věc je tam zůstat.

výsledky seo

Pokud tedy máte problémy s velkou konkurencí, tak rozhodně nesázejte na různé cenově atraktivní jednorázové seo balíčky, protože po vzestupu by mohl velice rychle následovat pád. V takovém případě se vám jednoznačně vyplatí vsadit na dlouhodobé komplexní služby a svěřit pravidelnou péči o vaše webové stránky opravdovým profesionálům.

zelený nápis

Když si projdete ceník seo optimalizace a spočítáte si náklady, které byste v případě špatných či žádných seo služeb museli vložit třeba do reklam, tak zjistíte, že se vám objednávka seo optimalizace u ověřené kvalitní firmy rozhodně vyplatí. A skvělá na takových službách bude ještě jedna věc. Když se o viditelnost vašich webových stránek bude starat někdo jiný, komu tuto práci můžete s klidem a s plnou důvěrou svěřit, tak vy sami budete mít volné ruce a budete se moci věnovat něčemu úplně jinému, třeba tomu, aby vaše naplno rozjeté obchody šlapaly a vaši zákazníci byli spokojení.