Rubriky
Krása

Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem šatníku

Zkontrolujte, jestli máte a případně pořiďte:

–          Bílé triko klasického střihu
 
–          Bílá košile – k džínům či ke kalhotám- jistě si s ní budete vědět rady
 
–          Klasické černé lodičky případně baleríny, pokud nejste zvyklé na podpatky – stačí je obléknout místo tenisek k džínům a triku a hned jste šik
 
–          Černé šaty kratšího střihu – určitě se vám hodí na slavnostnější příležitosti. Nemusíte vymýšlet složité modely šatů.  Nekomplikujte si život.  Na večírek vyrazte v malých černých a podle příležitosti pak už jen změňte doplňky.
 
–          Sako nejlépe v černé barvě- hodí se k sukni i k džínům a využijete při mnoha příležitostech. V létě, když už bývá večer chladněji, ale také na podzim, kdy se vám ještě nechce vytahovat bunda. Nestyďte se sako nosit při běžných příležitostech, nemusí být jen slavnostní.
–           
–          Tenisky– kupte takové, aby se hodily k sukni i ke kalhotám – není problém je sehnat, nestojí moc peněz a jsou velice pohodlné
 
–          Černé kalhoty– je možné je nosit jak do práce, ta na procházku.  Stačí jen změnit triko za halenku, tenisky za lodičky a hned je z vás elegantní asistentka. K černým kalhotám se vám navíc hodí jakékoli tričko, jakákoli košile, jakékoli sako.
 
–          Džíny – vyberte si takové, jaké budou sedět na vaši postavu a takové, aby vám byly pohodlné. Nekupujte si extravagantní, s opraným vzhledem a s roztrhanými dírami. Takové si kupte, jen pokud jich budete mít víc. V případě, že máte jedny džíny, volte takové, aby se dali vzít kamkoli.
 
Pokud budete mít pár těchto kousků, budete mít dokonalý základ šatníku, který můžete libovolně kombinovat. Jednou můžete mít pečlivě oblečená úřednice, podruhé sportovně smýšlející moderní žena. S oblečením si hrajte a myslete na to, že byste měla nosit jen to, v čem se cítíte dobře. Platí pravidlo, že v čem se dobře cítíte, v tom i dobře vypadáte.

Rubriky
Krása

Selvintech, specialista v ruční tvorbě drobných ozdob

V posledních letech se velmi žádaným zbožím stávají nejrůznější dekorační předměty, přesněji dekorační předměty ručně vyrobené, s láskou a veškerou pečlivostí. Taková manuální práce není úplně jednoduchá, ale kdo ji dělá, dělá ji od srdce.

Nejčastěji se takto tvoří různé vánoční ozdoby a dekorace, ty jsou asi nejžádanějším zbožím všech obchodů. Vánoce totiž vynikají především atmosférou a výzdobou, proto tyto předměty zahrnují nejširší část nabídky.
Selvintech však dokáže zajistit i dekorace vyrobené na přání, dekorace s logem klienta či předměty pro štěstí. Zkrátka většinu drobných ozdob, které si jen umíte představit.

Specifikem je však naprosto bezchybná ruční práce. Na kvalitu výrobků se tak můžete stoprocentně spolehnout. Všichni, kteří se na výrobě ozdob podílí, pracují stoprocentně, pečlivě a spolehlivě.

Ručně vyrobená ozdoba či dekorace potěší každého mnohem více, než ta, která je vyráběna sériově. Zde platí, v dobrém, co kus, to originál a to každý ocení.

Nemusíte jen nakupovat, můžete se stát součástí týmu

U Selvintechu si však nemusíte ozdoby pouze kupovat, můžete se zároveň podílet na jejich výrobě. Jak? Kontaktujte nás. Můžete se stát součástí našeho týmu, můžete si taky nějakou tu korunku přivydělat. Kdo by to nechtěl. Maminky, studenti či senioři. Pokud máte čas a náladu, pokud jste alespoň trochu zruční, přihlaste se nám a domluvíme podrobnosti.

Přijde vám to příliš jednoduché na to, aby to byla pravda? Nebojte, nejde o žádný podvod, ale o reálnou a spolehlivou možnost si vlastní pílí vydělat nějakou korunu navíc v pohodlí domova. Pokud budeme s vaší prací spokojeni, rádi vás za ni patřičně odměníme.

Takže ještě jednou ve zkratce, u Selvintechu můžete:

· Zakoupit drobné dekorace a ozdoby nejen na vánoce
· Nechat si vyrobit drobné dekorační předměty na zakázku i s možností doplnění o vaše logo
· Stát se výrobcem ručních ozdob

Přivydělat si korunu navíc