Technika

Překvapení pod stromečkem

Autokamerou lze udělat radost všem mužům, kteří tráví většinu pracovního času za volantem auta. Kde zažívají mnohé situace, které lze zaznamenat pro pobavení celé rodiny. Často jsou použitelné i její záběry, v případě vyjasňování dopravních nehod, u kterých se ocitnou. Nové typy autokamery jsou rozměrově menší, ale jsou vybaveny i dalšími funkcemi. Přídavným modulem lze zapnout i funkci GPS. Využít lze její službu i v zaparkovaném autě. Kdy zachytí a nahraje případného zloděje. Tiskárna fotografií, s možností připojení přímo k mobilnímu telefonu, udělá radost všem, kteří rádi fotografují. Stačí si do svého mobilu přidat aplikaci, která je vhodná do systému iOS i Androidu. Tisk vybraného snímku zabere patnáct vteřin. Což umožňuje zdokumentovat situace, které chcete zaznamenat jak pro sebe, tak pro ostatní zúčastněné. Maximální velikost natištěné kartičky je 54 x 86 mm.

Technický dárek pro muže

Chytré hodinky patří mezi nejoblíbenější mužské dárky. Nejvíce jsou oceňovány všemi, kteří rádi sportují. Nejenže změří uběhnutou vzdálenost, počet nachozených kroků, ale i dokážou změřit tepovou frekvenci. V chytrých hodinkách je zabudováno GPS, která pomáhá při orientaci v terénu a dokonce i kompas, v případě že by se ztratili. Chytrými hodinkami lze monitorovat spánek i oxymetr. Malým skládacím dronem lze udělat radost všem mužům, především leteckým modelářům, kteří mají tuto činnost coby nejlepší zábavu. Ovládat ho mohou jak z mobilního telefonu, gesty, nebo pomocí ovladače.

Chytré hodinky

Kamera, kterou je dron vybaven, umožní po návratu domů vychutnat nádherné záběry z výšky. Které se jiným způsobem získat nedají. Rozměrově malý reproduktor, umožňující příjemné chvíle jak při posezení s přáteli, rodinné oslavě či dětských radovánkách. Jeho prostřednictvím lze celou akci ozvučit a vytvořit potřebnou atmosféru. Tento přenosný reproduktor lze ovládat jak z telefonu, tak tabletu přes Bluetooth a WIFI. Je vybaven baterií, která vydrží až deset hodin. Podle hlasitosti reprodukované hudby. Jeho obal je nejen voděodolný, ale ochráněn je i před prachem.