Rubriky
Technika

Překvapení pod stromečkem

Autokamerou lze udělat radost všem mužům, kteří tráví většinu pracovního času za volantem auta. Kde zažívají mnohé situace, které lze zaznamenat pro pobavení celé rodiny. Často jsou použitelné i její záběry, v případě vyjasňování dopravních nehod, u kterých se ocitnou. Nové typy autokamery jsou rozměrově menší, ale jsou vybaveny i dalšími funkcemi. Přídavným modulem lze zapnout i funkci GPS. Využít lze její službu i v zaparkovaném autě. Kdy zachytí a nahraje případného zloděje. Tiskárna fotografií, s možností připojení přímo k mobilnímu telefonu, udělá radost všem, kteří rádi fotografují. Stačí si do svého mobilu přidat aplikaci, která je vhodná do systému iOS i Androidu. Tisk vybraného snímku zabere patnáct vteřin. Což umožňuje zdokumentovat situace, které chcete zaznamenat jak pro sebe, tak pro ostatní zúčastněné. Maximální velikost natištěné kartičky je 54 x 86 mm.

Technický dárek pro muže

Chytré hodinky patří mezi nejoblíbenější mužské dárky. Nejvíce jsou oceňovány všemi, kteří rádi sportují. Nejenže změří uběhnutou vzdálenost, počet nachozených kroků, ale i dokážou změřit tepovou frekvenci. V chytrých hodinkách je zabudováno GPS, která pomáhá při orientaci v terénu a dokonce i kompas, v případě že by se ztratili. Chytrými hodinkami lze monitorovat spánek i oxymetr. Malým skládacím dronem lze udělat radost všem mužům, především leteckým modelářům, kteří mají tuto činnost coby nejlepší zábavu. Ovládat ho mohou jak z mobilního telefonu, gesty, nebo pomocí ovladače.

Chytré hodinky

Kamera, kterou je dron vybaven, umožní po návratu domů vychutnat nádherné záběry z výšky. Které se jiným způsobem získat nedají. Rozměrově malý reproduktor, umožňující příjemné chvíle jak při posezení s přáteli, rodinné oslavě či dětských radovánkách. Jeho prostřednictvím lze celou akci ozvučit a vytvořit potřebnou atmosféru. Tento přenosný reproduktor lze ovládat jak z telefonu, tak tabletu přes Bluetooth a WIFI. Je vybaven baterií, která vydrží až deset hodin. Podle hlasitosti reprodukované hudby. Jeho obal je nejen voděodolný, ale ochráněn je i před prachem.

Rubriky
Technika

Hra začala, jak se s ní poperete a jak si ji užijete?

Bude to jenom na vás. Zažijte na vlastní kůži jedinečný zážitek.

Úniková hra se může jevit jako tajemná a temná hra plná strašidelných přízraků. Ovšem o nic takového ve skutečnosti nejde. Hra je postavená tak, abyste se u ní dokonce i dobře pobavili a zažili něco výjimečného a nečekaného. Prožijete zážitek, na který ještě dlouhou poté budete vzpomínat.

nouzová cesta

Při vyřčení slov úniková hra, někoho až zamrazí. Jenomže ve skutečnosti se nejedná o žádnou tmavou, špinavou nebo škaredou místnost, ba právě naopak, například úniková místnost Pardubice vás může mile překvapit. Pod tímto názvem si často představíme starý dům plný strašidel.

Celý program je však daleko důmyslnější a propracovanější, než se na první pohled může zdát, proto nedejte na náhodu. Jakmile vstoupíte dovnitř, vždy vás někdo obeznámí se vším, co se bude dít a odehrávat. Sdělí vám, co se od vás očekává a jak máte postupovat. Úkolem hry je samozřejmě uniknout a to ve vymezeném čase, proto musíte postupovat poměrně rychle, nemáte čas na hodinové přemýšlení. To vede k většímu adrenalinu a lepšímu soustředění. Díky tomu si celou akci ještě více užijete a naplno vychutnáte.

životní bitva

Váš mozek bude přemýšlet pouze jedním směrem a na všechno ostatní zapomene. Většinou v místnosti musíte vymyslet, jak se dostat dál. Musíte vyřešit hádanky, objevit tajné skrýše nějakého předmětu, použít logiku či najít nápovědu. Kódy zámků, ale i tajné nápovědy bývají skryté, proto je musíte objevit a to ve vymezeném čase, abyste se dostali dál do hry případně, abyste nakonec mohli uprchnout.

důležitá značka

Podrobnější informace

  • Každý hra má vlastní povahu. Každý typ hry je vytvořen v souladu s nějakou událostí, takže se můžete ocitnout v konkrétním dějství.
  • Váš tým může mít od 2 do 5 členů. Může jít o vaše kamarády, spolužáky, rodinné blízké či kolegy.
  • Hra trvá 75 minut.
  • Vhodné i jako dárek. K dispozici je zakoupení voucheru.
  • Jedinečné, zábavné a originální strávení volného času.
  • Teambuilding, jaký jste ještě nikdy nezažili.

Rubriky
Technika

Nezanedbávejte jednu z nejdůležitějších péčí ohledně vašeho těla

Zuby, jsou něco, o co hodně lidí pečuje jen zřídka. Nechodí na pravidelné kontroly, dentální hygienu neprovádí přesně tak, jak by měli a pokud cítí, že je v jejich ústech něco v nepořádku, většinou to vyřeší z pohodlí domova i těmi nejhoršími způsoby. Spousta lidí by si mělo uvědomit, že starat se o své zuby je opravdu velmi důležité a že by jejich péči měli věnovat o mnohem víc pozornosti než do teď. Od zubů se odvíjí spousta věcí, a proto bychom měli vyhledat ty nejlepší služby, které se o ně postarají tím nejlépe možným způsobem.
úsměv před obličejem

Ten nejlepší tým odborníků, jaký si jen dokážete pro své zuby představit.

Sháníte kvalitního odborníka, který se na Váš chrup podívá za jakékoli situace a vyřeší jakýkoli problém? Sháníte kvalitního zubaře, ke kterému se nebudete bát chodit na pravidelné prohlídky či nejrůznější zákroky? Chcete tu nejlepší péči s naprosto perfektními výsledky, které Vám neokradou Váš bankovní účet? V tom případě jste na správné adrese! Vyzkoušejte https://www.2kdent.cz/, najděte si veškeré informace, prostudujte nejrůznější reference a přesvědčte se sami, že lepší tým, který se bude starat o Váš úsměv, rozhodně nenajdete. Ať už se jedná malé bolesti, nejrůznější estetické úpravy, nějaké rady či informace jak se o zuby starat nebo i ty nejzávažnější problémy, rozhodně se obraťte na ten nejlepší tým a nechte se hýčkat za ty nejpříznivější ceny.

Naše služby Vám zajistí:

· Profesionální přístup

· Příjemné prostředí

· Precizní práci

· Přijatelné ceny

· Širokou škálu nejrůznějších úprav

· Nejmodernější technologie
čištění zubu

Tak na co ještě čekáte? Je nejvyšší čas kontaktovat lidi, kteří se o Vás postarají a užívat si, že něco co lidé mají vsugerované jako nepříjemné, bolestné a k nevydržení, se dá v naprostém klidu, pohodlí ve společnosti vlídných a profesionálních doktorů vyřešit bez jakýchkoli problémů.