Rubriky
Peníze

Originální posezení ve vašem obývacím pokoji

Přemýšlíte o změně posezení v obývacím pokoji? Chcete originální a variabilní doplněk do svého bytu či dětského pokoje? Nebo chcete jen vytvořit odpočinkový koutek? Zamyslete se tedy nad možností pořídit si domů originální kus nábytku, mezi který jistě patří i sedací pytle a vaky.

Jaké jsou jejich přednosti, kvůli kterým je chcete mít?

· Jednoduchost a praktičnost
· Snadná údržba a kvalitní materiál
· Možnost upravit si polohu přesně podle potřeby a nálady
· Široká nabídka barev

Pořízením jednoho ze sedacích pytlů a vaků rozhodně neprohloupíte. Naopak, získáte jedinečný prvek do vašeho interiéru, který vám navíc zajistí velmi příjemné chvíle klidu a odpočinku. Snadno si ho nastavíte do oblíbené polohy.
Vyrobeny jsou z velmi kvalitního a také odolného materiálu, proto se velmi snadno udržují v čistotě a jsou téměř nezničitelné, neublíží jim tak ani dovádění vašich dětí.

Vybírat lze z několika velikostí i barevných variant, které vám tak vždy dají možnost doladit je se zbytkem interiéru. Speciální dvoubarevný typ sedacího pytle vám navíc dopřeje komfort měnit barvu podle nálady. Zkrátka jen otočíte vzhůru tou barvou, která se vám právě líbí více.

Variabilita a snadná polohovatelnost díky speciální výplni

Jejich snadnou polohovatelnost zajištuje speciální výplň, tedy drobné polyesterové kuličky, v dostatečné hustotě, aby dokázaly udržet jakýkoli tvar, který jim vtisknete. Polohu k sezení pak lze i díky speciálním popruhům zafixovat.

Bojíte se, že se náplň vysype a po bytě bude milión bílých kuliček? To se nestane, protože je jištěna hned třikrát pomocí zipů a suchých zipů.

Využijte je kdekoli ve vašem domě, ale i venku

Využít se dají téměř všude. V obývacím pokoji místo křesel či sedačky, jako relaxační koutek v ložnici a výborně poslouží i v dětském pokoji pro dovádění i odpočinek vašich ratolestí.

Navíc odolnost materiálu a kvalita výroby umožní v letních dnech třeba i pohodlnou relaxaci u bazénu, zahradě či terase. Není to úžasné?

Rubriky
Peníze

Změňte svou finanční situaci

Když se mladý pár vezme, musí začít řešit otázky financí. Pokud je zatím řešit nemuseli, tak to může skončit první vážnou hádkou. Pokud vydělávají alespoň přibližně stejně, tak se společné finance řeší lépe. Pokud jeden vydělává výrazně více, třeba v momentě, kdy jde žena na mateřskou dovolenou, může být rozdíl v příjmech opravdu markantní. Ale když se chce, tak všechno jde, a určitě se najde nějaký, oběma přijatelný kompromis.

Velký problém, ale může nastat, pokud vydělávají oba málo. Zařídit si bydlení, pořídit si auto, nikdo nechce žít na hranici chudoby, ale co když potřebujeme větší finanční obnos a spočítáme si, že bychom museli 10 let šetřit, než si můžeme kýženou věc dovolit? Máme tady řešení, jmenuje se nebankovní hypotéka Americka-nebankovni-hypoteka.

kalkulačka

Nebankovní hypotéka je způsob, jak přijít k penězům, i když nevyděláváme závratné sumy a třeba už máme nějaký ten škraloup v registru dlužníků. V těch totiž náš záznam nějakou dobu zůstává, a banka nás tím pádem se žádostí o hypotéku odmítne.

Nebankovní hypotéka vám dává šanci na lepší život, protože vám dá peníze a vy budete mít malé splátky a splácet budete moct dlouhou dobu.

Peníze z hypotéky můžete použít na cokoliv, nebankovní společnost nebude zjišťovat, co s penězi uděláte.

Odborníci na nebankovní společnosti vás ochotně vyslechnou a proberete spolu vaši situaci.

zlato

Abyste mohli dosáhnout na nebankovní hypotéku, musíte být vlastníkem nemovitosti, kterou dáte do zástavy. K žádosti musíte připojit fotografie. Vše může proběhnout on-line, ale doporučujeme si domluvit konzultaci a probrat důkladně vaši konkrétní finanční situaci.

Nenechte se ovládat penězi, lépe řečeno, nedostatkem peněz. Pokud stále jen na něco šetříte a stejně jste na nic zatím nenašetřili, je tu čas na úvěr nebo hypotéku. Změňte svou současnost pro lepší budoucnost.

Rubriky
Peníze

Výhody nebankovní společnosti

Slyšeli jste už o společnosti, která vám půjčí finance bez registru dlužníků? Ano opravdu takové společnosti existují a jejich hned několik. Opravdu se stačí jen pořádně podívat a trochu se o to i zajímat. Pokud jste o tuhle službu projevili zájem, je dobré se o dané společnosti dozvědět více. Do ničeho se nehrnout s horkou hlavou bez rozmyslu protože peníze, které si půjčíte, budete muset samozřejmě tky zase vrátit zpátky. Jde o závazek na dlouhou dobu.

finance

Na internetu najdete opravdu spousty společností, které nabízejí půjčky. Ale proč si půjčovat peníze od nebankovní společnosti, když můžete jít do vlastní banky. U banky to není zrovna lehký proces. Každá banka do které půjdete a dokonce i ta vaše, u které máte smlouvu už několik let, bude prověřovat regist dlužníků, dále bude posuzovat váš příjem, zda jste schopni půjčený úvěr řádně splácet. Potom budou zjišťovat i vaši bonitu, zda vůbec by vám mohli půjčit a takových dalších věcí je spousta co vše banka prověřuje. A když už si myslíte, že je vše na dobré cestě, tak vám banka žádost zamítne a vy jste opět tam kde jste začali. Proto se spousta lidí, ale i podnikatelů obrací na nebankovní společnosti. Ale přeci jenom rozhodnutí je plně jenom na vás.

půjčka

Co taková nebankovní společnost může nabídnout a jak vlastně funguje?

Můžete zde získat 100% hypotéku Hypoteka-bez-registru. Společnost vám může nabídnout:

 1. Nebankovní hypotéku
 2. Americkou hypotéku
 3. Hypotéku bez registrů
 4. Vyplácení exekucí

Opravdu vám mají co nabídnout. Jsou taky schopni vám zajistit podobné podmínky jako v bance. Finance vám poskytnou třeba na financování pozemku, družstevního bytu a další. Zajímá vás ještě více. Neotálejte a vyplňte na internetových stránkách online formulář, který tam máte k dispozici a pak už jen vyčkejte na specialistu, který s vámi vše probere. Nebo můžete rovnou zavolat na uvedený kontakt.

Rubriky
Peníze

Jak se řeší nouze?

Určitě se mezi námi nenajde nikdo, kdo by chtěl trávit svůj život v bídě a nikdy nekončícím odříkáním si lecčeho, zásadní potřeby nevyjímaje. Naopak je naprosto normální, že chceme vést zcela plnohodnotný život. Jenže k tomu, abychom mohli žít na úrovni, potřebujeme nezbytně peníze. A není žádným tajemstvím, že jakkoliv lidé finanční prostředky potřebují, nejednou jich nemají dost na to, aby uspokojili všechny potřeby, jež mají.

Zkrátka se z nejrůznějších důvodů stává, že ani sebesnaživější a sebezodpovědnější člověk nedosáhne rozpočtu, který by ho uspokojoval. Že se potýká s nedostatkem financí a nejednou v tomto souboji prohrává.

váček s mincemi

A jak si zajistit důstojný život v dobách, kdy se člověku nedaří? Pokud nestačí výdělek a nepomohou ani úsporná opatření, není vyhnutí a jsou třeba půjčky. A to zásadně ty z půjček, jež dokážou těm, kdo je zrovna potřebují, skutečně pomoci.

Že pomáhá jakákoliv půjčka? To ne. To je mylný názor. Jakkoliv by se snad někomu mohlo zdát, že jsou podobné nabídky jedna jako druhá, ve skutečnosti je tomu jinak. Jsou tu jak nebankovní hypotéky, které skutečně dokážou pomoci leckomu, tak i půjčky jiné, které se často vyznačují svojí nevýhodností, drahotou, záludností nebo klidně i nedosažitelností pro někoho, kdo je v nouzi a není tak schopen splnit to, co od něj finančníci očekávají.

zlaté cihly

A proto lidé v nesnázích nejednou sázejí právě na zmíněné nebankovní hypotéky. U těch se totiž ručí za splácení zástavou nemovitosti, a to umožňuje půjčit si jistě, rychle a výhodně. S takovou zástavou se finanční instituce nebojí půjčit zájemci třeba i velké peníze na dlouhou dobu s příznivými podmínkami. Je tu zajištěno, že se peníze vrátí, a tudíž se není třeba příliš starat o to, zda má žadatel velké příjmy a čisté registry dlužníků, nebo je tomu právě naopak.

A proto se tu pomoci dočká kdekdo.

Rubriky
Peníze

Bankovní vs. nebankovní půjčka: Co je výhodnější a jaký je zásadní rozdíl mezi nimi?

Nebankovní půjčky si po dlouhá léta držely pověst coby nevýhodných a často nepoctivých produktů, které nabízeli finanční pomoc lidem, kterým banky z nějakého důvodu úvěr zamítly. I dnes představují poslední záchranou stanici při získání toužebných finančních prostředků. Nebankovní sektor často láká své potencionální klienty na rychlost a snadné získání peněz. V čem jsou tedy nebankovní půjčky lepší než ty bankovní?

stisk rukou

Bankovní půjčka jako jeden z hlavních produktů každé banky

S bankovní půjčkou se setkal téměř každý druhý Čech. Jedná se o produkt všech našich českých bank. Slouží spíše pro případy, kdy uvažujete nad půjčením většího obnosu peněz, například v případě financování bydlení, nové auto nebo rekonstrukci. Velmi oblíbeným produktem je i hypotéka pro podnikatele, která je účelová a s výhodnějším úrokem.

Bankovní půjčky sice stále představují jednu z nejvýhodnějších možností, jak si půjčit peníze. Ovšem sjednání úvěru může trvat i několik týdnů, takový produkt se tedy nehodí pro žadatele, kteří potřebují peníze půjčit okamžitě. Vyřizování je často zdlouhavé a pro sjednání úvěru je potřeba mnoho dokumentů.

Nebankovní půjčka jako skvělý produkt, když potřebujete peníze okamžitě

U nebankovních hypoték jsou kritéria pro získání potřebného obnosu peněz přeci jenom o poznání benevolentnější. Spousta nebankovních společností své žadatele zdlouhavě neprověřuje v registrech dlužníků a úvěr schvaluje často pomocí online dotazníků do několika minut. Navíc není problém půjčit si i menší obnos peněz a překlenout tak dobu do výplaty. Jen pozor, nebankovní půjčky bývají zrádné, je totiž velmi snadné peníze získat a mnoho lidí už s vidinou snadno nabytých peněz zapomnělo, že přijde i čas, kdy peníze budou muset vrátit.

podpis smlouvy

Nebankovní společnosti často lákají své klienty na výhodné první půjčky zdarma, bez doložení příjmů a ručení. Zkrátka jako produkt, který může získat úplně každý a okamžitě.

Rubriky
Peníze

Proč si lidé často neuvědomují rizika splácení

V dnešní uspěchané době je módní na nic nečekat. Vše je třeba mít hned. Nový model mobilního telefonu? Musím ho okamžitě mít. Má to samozřejmě svůj důvod. Technologie v dnešní době velmi rychle zastarává, a co bylo před rokem posledním výkřikem, patří dnes bezmála do muzea. Pokud tedy nechceme patřit mezi sociální vyvrhele, je potřeba kupovat tyto novinky co nejdříve po jejich vydání.

ilustrace zvyšování splátek

Problém je, že ne všichni mají dostatečný příjem na to, aby si tento styl mohli dovolit. Popravdě řečeno, faktem je, že se to týká většiny obyvatel naší země. Zdálo by se logické, že pokud na tato věci nemáme, jednoduše si je nekupujeme. Zde však přichází ke slovu půjčky.

Ty byly původně určeny pro ty, kteří nemají dost peněz na živobytí. V současné době se však staly především nástrojem pro rychlé koupení drahé věci. Vždyť i reklamy v televizi nám neustále ukazují, co všechno si díky nim můžeme dovolit. Nepředstavují nám lidi ve finanční tísni, naopak. Ukazují nám rodiny na vyšší úrovni, která si díky půjčkám může dovolit koupit cokoliv.

Není proto divu, že jsme se naučili vnímat je jako něco, co nám pomůže k tomu, co zrovna v tuto chvíli chceme, místo prostředku, ke kterému bychom se měli uchylovat pouze v nouzi nejvyšší. A faktem je, že systém je tak i nastaven. Půjčky https://www.proficredit.cz/osobni-pujcka/ dnes opravdu neslouží k překlenutí těžké finanční situace. Proč?

Důvodem je to, že ihned po té nastává realita splácení https://www.hypotekybezregistru.cz/a18-splaceni/. Jistě, část firem to řeší tak, že nabízí svým klientům odklad první splátky o několik měsíců. To však nic nemění na tom, že nás nakonec doženou. A najednou zjistíme, že máme méně peněz než předtím, neboť musíme část našich příjmů dát zpět firmě, která nám je poskytla.

graf růstu splátek

A zde právě nastává kámen úrazu. Lidé si často nedokážou nebo nechtějí spočítat, jaký budou mít měsíční příjem poté, co dají stranou peníze na splátky. A nebudeme si nic nalhávat, většina z nás potřebuje každou korunu z výplaty a peněz nemá nazbyt. Přesto se však najdou takoví, kteří je dávají společnostem poskytujícím půjčky.

Je na čase si tedy uvědomit, co je v životě důležité a zda právě tu danou věc tak nutně potřebujeme, nebo zda se obejdeme bez ní a spokojíme se například se starším a podstatně levnějším modelem. Tím se nejen vyhneme dluhové pasti, ale navíc nám to umožní si ty peníze naspořit. A to se vyplatí, ne?

Rubriky
Peníze

Netrapte se penězi více, než je nutné!

S penězi to v životě není nijak jednoduché. To již na vlastní kůži poznala většina lidí. A když se peněz nedostává, tak není jiná možnost než si sjednat výhodnou půjčku. Ovšem ani s půjčkami to nemusí být o mnoho lehčí než s penězi.
Když člověk nemá peníze, potřebuje půjčku. A potřebuje ji o to více, čím méně peněz má. Jenže čím méně peněz má, tím méně ochotní jsou všichni poskytovatelé úvěrů, a získat úvěr je o to těžší. Jak je tedy vidět, jedná se o začarovaný kruh.drobné barevné mince.jpg
Jestliže potřebujete půjčku a máte nějaké ty úspory k tomu, a také solidní příjem a žádné finanční závazky, tak je celá situace jednoduchá a můžete si vybírat. Jestliže nemáte peníze ani nijak závratný plat, a ještě k tomu někde dlužíte anebo máte jiné vysoké výdaje, pak je jasné, že získat úvěr pro vás může být opravdovým uměním.
Nicméně jedna šance zde vždy existuje – a tou je hypotéka bez doložení přijmu http://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/.
Ani tu nezískáte automaticky, avšak pokud máte potíže, tak zde je vaše šance bezkonkurenčně nejvyšší.
Do karet vám hraje především fakt, že se jedná nejen o úvěr od vstřícného poskytovatele, ale také o takový úvěr, který je velmi flexibilní. A právě na tom záleží. Tato nebankovní půjčka se přizpůsobí vašim možnostem a potřebám. Výši splátek a dobu splatnosti je možné nastavit tak, aby to vaše kapsa unesla a váš domácí rozpočet se nezhroutil. Díky tomu si budete moci dovolit pořídit to, co potřebujete – ať už jde o novou výbavu do domácnosti, rekonstrukci bydlení anebo třeba splacení starých závazků. A hlavně zvládnete všechno bez problémů pravidelně splácet.euro mince a bankovky.jpg
Vždyť doba splatnosti může trvat až celých dlouhých třicet let, a pokud budete náhodou někdy dříve při penězích, http://nazory.e15.cz/blogy/blogy-zapisnik/zapisnik-jaroslava-bukovskeho-o-penezich-a-rustu-1341763 můžete dlužnou částku umořit předčasně, a to bez sankcí.
K takové výhodné nabídce vám stačí jediná věc – ručení vhodnou nemovitostí!

Rubriky
Peníze

Které půjčky jsou ty pravé

Když si podnikatel shání peníze pro udržení své firmy nad vodou v těžkých časech, má nejednou nemalé obtíže. Jednak proto, že musí vybrat půjčku, která bude pro něj i jeho firmu únosná, jednak proto, že právě kvůli svým potížím má výběr jen velice úzký, nemá moc z čeho vybírat.
Proč? Protože poskytovatelé půjček nesvěřují peníze každému, kdo si řekne, chtějí mít záruky, že dostanou vše v pořádku zpátky, a proto si kladou podmínky, jimž právě podnikatelé s ekonomickými těžkostmi často nedokážou vyhovět. A nesplní-li požadavky, nemají nárok. Zejména v bankách, kde jsou kritéria více než přísná a nic se tam nedá usmlouvat.stříbrné mince
A proto může být kdekdo rád, že existuje i americká hypotéka bez registru Nebankovní hypotéky úvěry, díky níž si přijde na peníze docela široký okruh lidí, včetně těch, kdo by jinak sotva někde uspěli.
Tady stačí mít nemovitost, již by bylo možné dát té nebankovní společnosti do zástavy, vyplnit jednoduchý formulář na webu a poslat nebankovní společnosti pár fotek oné nemovitosti k posouzení a je to. Následně už se jenom dohodne s reprezentantem společnosti vše podstatné, pak se doloží nezbytné záležitosti a podepíše smlouva a žadatel má k dispozici i nemalé peníze na hodně dlouhou dobu. Klidně i na čtyřicet let, během kterých dokáže vše po malých splátkách vrátit každý.mince ve sloupečcích
Tyto peníze lze použít na cokoliv, včetně vyplacení exekucí, dluhů na OSSZ, FÚ, VZP a podobně, čímž se dotyčnému podnikateli více než notně uleví a on tak získá podmínky pro záchranu svého podnikání. A to bez ohledu na to, že nad ním už možná jinde pomyslně zlomili hůl.
A co je na tom nejkrásnější? Že na tuto půjčku vážně dosáhne každý. Každý, kdo může zastavit vhodnou nemovitost. Protože ani příjmy, ani registry se tu moc neřeší a ani žadatelé s problémy se jich tudíž nemusí bát. Zatímco kdyby šli žádat někam jinam, vysmáli by se jim tam.

Rubriky
Peníze

Americká hypotéka v nebankovní podobě

Proč nebankovní? Ptáte se právě takto? Protože nejdete pro úvěr do banky, nýbrž do nebankovní často zvané jakou soukromé společnosti.
Hypotéka bez dokládání příjmů je často vyhledávaný výraz. Najdete pod ním férový finanční produkt, který vám pomůže získat finance. Může jít dokonce i o vysokou částku úvěru, ale to vše záleží na nemovitosti, kterou budete ručit. Podle odhadu nemovitosti můžete získat vysokou část peněz, záleží samozřejmě na konkrétním typu nemovitosti, jestli budete ručit bytem ve vlastnictví, družstevním bytem, domem, pozemkem, zahradou, chatou, garáží, nebo naopak u podnikatelů například halou, komerčním objektem, hotelem, penzionem, administrativní budovou či dalšími jinými nemovitostmi podobného typu.

schůzka

Odhad provedeme sami a nic za něj neplatíte. Dopředu neplatíte žádné poplatky. Odhad provádíme zdarma a k tomu vám přidáme předběžný návrh, jak bychom mohli řešit vaši situaci.

Výhodný podnikatelský úvěr

Podnikatelé a firmy mají nyní možnost uspět! Trápí vás nedostatečné finance? Potřebujete větší obnos pro případ velkých výdajů? Sháníte finance na rozjetí nové divize? Dostali jste se do dluhů a exekucí a potřebujete pomoc? V těchto všech případech a mnohých dalších, Vám dokážeme pomoci a to díky hypotéce bez dokládání příjmů.

konference

Co všechno se pod tímto produktem ukrývá?

 • Peníze, které získáte ihned, jakmile podepíšete smlouvu.
 • Splatnost až 30 let.
 • Nízké měsíční splátky.
 • Tolerance běžných záznamů a dokonce i exekucí.
 • Nezkoumáme žádnou bonitu klientů.
 • Není problém ani vyšší věk.
 • Nevadí nízké příjmy nebo nízké daňové přiznání.
 • Žádné poplatky předem.
 • Ocenění zdarma.
 • Rychlé a snadné vyřízení.
 • Peníze do 24 hodin.
 • Žádné dlouhé čekání.
 • Srozumitelné a jasné podmínky.
 • Žádné dokládání příjmů.
 • Fixace úrokové míry.
 • Výhodná úroková sazba pro všechny typy podnikatelů. Vhodné pro OSVČ, pro firmy i ostatní podnikatele.

Rubriky
Peníze

Snadný život s americkou nebankovní hypotékou

Život může být mnohem snazší, když máte po ruce vždy toho pravého partnera, na kterého se můžete s důvěrou obrátit. A nemusíte se bát, není zde řeč o tom, jak si vybrat tu pravou manželku anebo toho pravého manžela, protože s tím vám ve skutečnosti dobře poradí málokdo. Nicméně skvěle se můžete mít i s partnerem anebo partnerkou, které si nebudete vybírat podle hlasu svého srdce, nýbrž čistě z finančních důvodů. Řeč je právě o nebankovní hypotéce a nebankovní společnosti, která vám ji může poskytnout. To je to pravé partnerství, které se vyplatí vyzkoušet na svou vlastní kůži, protože tímto způsobem můžete jen a jen získat. Ptáte se, co? Přece výhodnou nebankovní americkou hypotéku!
zelená bankovka.png

A je úplně jedno, v jaké podobě, zda bez registru anebo bez dokládání příjmu anebo úplně jinak. Nebankovní americká hypotéka vám pomůže v jakékoli její formě, i s vyššími úroky v případě speciálních situací. Vždy se zasadí o to, abyste měli v kapse dostatek peněz na své plány a nemuseli kvůli tomu celkem nic dělat.
pytel na dolary.png

V zásadě jde o to, že americká hypotéka je bezúčelová. To jsou dveře dokořán pro ty, kteří chtějí realizovat své plány a nechtějí si lámat hlavu s tím, jak na ně získat peníze a nemuset se přitom sedřít z kůže.

Nemusíte nikoho prosit o peníze, nemusíte se potit v bance a dokazovat nemožné, stačí, když vyplníte online žádost o půjčku a je to, to je vše .

Samozřejmě, neměli bychom zapomínat na to, že tou hlavní podmínkou vašeho úspěchu je, abyste měli k dispozici nemovitost, která bude dostatečně hodnotná. Jenže je zde další dobrá zpráva – tato nemovitost nemusí být ani vaše vlastní, stačí, když se za vás zaručí někdo druhý. Takže v nebankovní společnosti tak mají šanci i lidé, kteří nejenže mají málo peněz a třeba i nějaký vroubek v registru, ale ani nic nevlastní. To je rovná šance pro všechny!