Produkty

Trampolína 305 pro radost z pohybu

Skákání na trampolínách a jóga

Obě pohybové aktivity mají jedno společné, a tím je radost z pohybu a vlastního těla. Každá živá bytost se raduje, jestliže se může volně hýbat, cvičit, skákat, protahovat se, zvláště markantní je radost z pohybu u dětí. Chvíli je pozorujte, jak rády dovádějí a skotačí, a pokud některé z nich raději posedává nebo leží, je za tím ukrytý nějaký vnitřní problém nebo nemoc.
Zatímco jóga preferuje klid a rozproudění energie je pozvolné, svalové partie se prokrvují pomalu a postupně, stejně tak se do krve uvolňují endorfiny – hormony štěstí, po malých dávkách a v delším časovém horizontu.

skákající chlapec

Trampolína 305 goodjump.cz, to je dynamika, poletování vzduchem, přetahování se s gravitací a setrvačnou silou. Tam pocítíte tíhu vlastního těla docela intenzivně a velice rychle. Endorfiny se vyplaví již během prvních vteřin a tím pádem bude také radost z pohybu intenzivnější.

Antistres, zdravé hubnutí, posilovna a podpora imunitního systému v jednom

Radost je protikladem stresu, úzkosti a strachu. Tyto negativní emoce vytváří bloky na duši a rozpoznáme je velice snadno, neboť nás dusí, svazují a nejsou vůbec příjemné. Pohyb je také obecně považován za antistres a jóga a trampolíny v něm jednoznačně vedou. Jóga klade důraz na správné dýchání a procítění každého pohybu, při skákání na pružné podložce se zas zaměstnávají téměř všechny svalové partie naráz a střídá se napětí s uvolněním při výskocích a dopadech. Tohoto jevu využívají sportovci při tréninku, kosmonauti po návratu z vesmírného programu, rekonvalescenti po nemoci, senioři s chorobami pohybového ústrojí a pochopitelně i lidé zdraví.

radost ze skákání

Trampolínu vám doporučí každý, kdo se na ni někdy postavil. Opravdu se jedná o bezpečné nářadí, které posiluje svalstvo, prokrvuje i vnitřní orgány, podporuje proudění lymfy a tím pádem přirozenou detoxikaci a funkci imunitního systému. Obrovskou výhodou je pružná podložka, která při dopadu chrání klouby před opotřebením, což je zvláště důležité pro osoby s nadváhou, které se snaží zdravě hubnout.