Produkty

Tažné zařízení je výhodná investice

Různé přívěsy

Do samotného auta můžeme dát mnoho věcí, ovšem ani to nám nemusí stačit. Využít jej můžeme mnohem více, a to za pomocí tažného zařízení. Za něj můžeme zapřáhnout spoustu přívěsů a využít je k našemu prospěchu. Klasickým je přívěsný vozík, kam můžeme naložit mnoho věcí o velké váze a vyrazit, kam budeme potřebovat. Nebržděné zvládnout 750 kg a ty bržděné i mnohem více, přičemž mívají již dvě nápravy.

přívěs na koně

Samozřejmě musíme respektovat maximální hmotnost přívěsu, který může táhnout náš vůz. Dále za něj můžeme zapřáhnout karavan. S ním se dá hezky strávit dovolená, bez toho, abychom museli platit dost peněz za klasické ubytování. Zároveň si je můžeme přizpůsobit k obrazu svému. Na tažné se dá upevnit nosič kol, takže s ním můžeme snadno vyrazit na cyklistický výlet daleko od našeho bydliště. Proto je hodně možností, proč si jej lidé pořizují a využívají jej. Odnímatelné můžete sundat a schovat, když jej nebudete používat.

Montáž

Každý vůz, který mám možnost mít tažné zařízení, tak je k tomu připravený, protože má v karoserii dírky, nebo přípravu na ně a další prvky. Proto musí být produkt na daný model určený a být homologovaný, aby byl bezpečný a splňoval všechny požadavky. Koupit to správné není rozhodně namáhavé, protože na stránce s tažnými zařízeními Amsa.cz si snadno vybereme to, jenž se hodí na náš osobní automobil.

přívěsný vozík

Mají tu dobré ceny, přičemž když budete s tažným sem tam něco táhnout, tak budete rádi, že jej máte. Také může pomoci při prodeji vozu, protože bude mít větší užitkovou hodnotu, takže o něj může být větší zájem, a proto není problém získat za prodej nějakou tu korunu navíc. Tento prodejce nabízí také instalaci, takže si jej rovnou můžeme nechat namontovat a následně si jej půjdeme zapsat do technického průkazu. Tímto máme vše vyřízeno a zvesela se za autem dá tahat celá řada přívěsů.