Krása

Selvintech, specialista v ruční tvorbě drobných ozdob

V posledních letech se velmi žádaným zbožím stávají nejrůznější dekorační předměty, přesněji dekorační předměty ručně vyrobené, s láskou a veškerou pečlivostí. Taková manuální práce není úplně jednoduchá, ale kdo ji dělá, dělá ji od srdce.

Nejčastěji se takto tvoří různé vánoční ozdoby a dekorace, ty jsou asi nejžádanějším zbožím všech obchodů. Vánoce totiž vynikají především atmosférou a výzdobou, proto tyto předměty zahrnují nejširší část nabídky.
Selvintech však dokáže zajistit i dekorace vyrobené na přání, dekorace s logem klienta či předměty pro štěstí. Zkrátka většinu drobných ozdob, které si jen umíte představit.

Specifikem je však naprosto bezchybná ruční práce. Na kvalitu výrobků se tak můžete stoprocentně spolehnout. Všichni, kteří se na výrobě ozdob podílí, pracují stoprocentně, pečlivě a spolehlivě.

Ručně vyrobená ozdoba či dekorace potěší každého mnohem více, než ta, která je vyráběna sériově. Zde platí, v dobrém, co kus, to originál a to každý ocení.

Nemusíte jen nakupovat, můžete se stát součástí týmu

U Selvintechu si však nemusíte ozdoby pouze kupovat, můžete se zároveň podílet na jejich výrobě. Jak? Kontaktujte nás. Můžete se stát součástí našeho týmu, můžete si taky nějakou tu korunku přivydělat. Kdo by to nechtěl. Maminky, studenti či senioři. Pokud máte čas a náladu, pokud jste alespoň trochu zruční, přihlaste se nám a domluvíme podrobnosti.

Přijde vám to příliš jednoduché na to, aby to byla pravda? Nebojte, nejde o žádný podvod, ale o reálnou a spolehlivou možnost si vlastní pílí vydělat nějakou korunu navíc v pohodlí domova. Pokud budeme s vaší prací spokojeni, rádi vás za ni patřičně odměníme.

Takže ještě jednou ve zkratce, u Selvintechu můžete:

· Zakoupit drobné dekorace a ozdoby nejen na vánoce
· Nechat si vyrobit drobné dekorační předměty na zakázku i s možností doplnění o vaše logo
· Stát se výrobcem ručních ozdob

Přivydělat si korunu navíc