Produkty

Nezaostávejte v bydlení

Pořiďte si něco svého – vlastního. Mít svůj vlastní domov se rozhodně vyplatí. Každý si představí ty výhody, které vás čekají, když zvolíte bydlení ve vlastním domově. Ovšem pokud si jej nechcete sami postavit, ani nemáte peníze na to, aby vám dům postavila firma, tak vám zbývá jediná možnost, zvolit mobilní dům. Tyto druhy rozhodně v posledních letech nezůstávají pozadu, ba právě naopak. Velice rychle se přizpůsobily dnešním trendům a nyní jsou z nich skvělá a moderní obydlí, jaká byste možná ani nečekali! Mobilní domy prodej, existuje i v provedení zcela nových domovů. Ty jsou velice moderní a stylové, v ledasčem rozhodně překvapí!

gauč

Jaké výhody v tomto stylu bydlení spočívají?

1) V prvé řadě si řekneme, že dům je váš. Je za velice nízkou a příznivou cenu, takže si jej může dovolit opravdu každý, nehledě na to, že vám klidně pomůžeme i s financováním. Zařídíme půjčku, takže nebude problém splácet váš nový dům, který následně po splacení spadne přímo do vašeho vlastnictví. Ovšem může být vašim majetkem hned od počátku, pokud si jej koupíte a ihned zaplatíte. Ceny jsou nízké, takže není, čeho se obývat.

2) Budete mít v každém ohledu soukromí. Vlastní bydlení znamená, že se už nebudete muset hádat se sousedy, budete mít prostě jenom to své. Svou vlastní chodbu, žádné dotěrné otázky a hodiny se jmény, které se neustále otáčí a vám se zdá, že úklid máte pořád jenom vy. Žádní sousedé, jenom klid a pohoda v soukromí.

3) Nízkoenergetické domy se vyznačují velice nízkými náklady na bydlení. Top řada je z lepených hranolů, takže je dobře izolovaná a zateplená. Má kvalitní vysokou podlahu, takže od země nemůže jít nikdy chladno. Navíc v podobném domě můžete bydlet celoročně, což je největší výhoda.

interiér

4) Mobilita je další výhodou, kterou zmíníme. Svůj dům si totiž můžete kdykoliv nechat převézt na jiné místo. Pokud byste se potřebovali přestěhovat, pak to není vůbec žádný problém. Svůj dům si jednoduše vezmete s sebou. Zprostředkováváme i jakékoliv přepravy podobného typu.

5) Možnost kolaudace potěší každého vlastníka. Toužíte po domově, který bude podle vašich představ, a chcete tam bydlet trvale? Mít zde svou vlastní adresu a bydliště? Pak zvolte typ, který jde zkolaudovat, a budete mít splněný sen.