Produkty

Potěšíme každého

Přesně tak, přestaňte hledat a pátrat, jsme tady! Tam, kde jiní nabízejí, průměr, my nabízíme nadčasové zboží a možnosti. Přední světové značky, bohatý sortiment, který uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka! Což takhle zkusit led žárovku 20 w, nebo jakoukoli jinou a na jakékoli použití.
LED osvětlení

Zaměřte se

Není ničím výjimečným, že běžný zákazník váhá, jaký zdroj potřebuje zrovna on. Při výběru je ideální zaměřit se na základní parametry:
· Jaký potřebujeme závit a jakou patici
· Jakou si můžeme dovolit teplotu světla
· Jaký musíme mít světelný tok
· Nesmíme zapomenout ani na index podání barev
Zdají se Vám tyto informace odborné a těžko se orientujete? Není se čeho bát! Samozřejmě profesionál, který dnes a denně pracuje s řadou světelných zdrojů, ví jak na to. A laik? Stačí se poradit s našimi odborníky. Stačí upřesnit, kde potřebujete zajistit dostatečnou svítivost, a my vše vymyslíme za zákazníka. Komplexní služby, to je jasný cíl a nabídka pro všechny. Nepodceňujte dostatek světla tam, kde je to potřebné, či dokonce nutné! Včas se zamyslete, jestli právě ve vaší firmě, či podniku nepoužíváte zastaralé technologie právě v oblasti světelných zdrojů! Nebo nechcete spořit na odběru energie? Nechcete se dostat na značnou úsporu oproti klasickým žárovkám?
obyčejná žárovka nebo LED
Rozhodnutí je samozřejmě na každém jednotlivci, ale ruku na srdce, dnes a denně řešíme akce, nakupujeme na slevových https://www.freshservices.cz/category/slevove-portaly/ portálech, obíháme obchody s věrnostními kartami. A když přijde řeč na úsporu energií? Raději zhasneme světlo s pocitem, že tak se šetří. Velký omyl, přátelé! Právě pořízením a instalací LED zdrojů můžeme ušetřit! To je cesta, kterou se mnozí již dali a ví proč. Seznamte se s naší nabídkou, seznamte se s bohatým sortimentem kvalitních výrobků. Byla by velká škoda, nechat si ujít tak vynikající možnost k nákupu. Sami se přesvědčíte, že i ceny jsou velice velkorysé.