Online

Facebook spojuje uživatele

Facebook toho v historii dokázal opravdu hodně, protože je to jedna z prvních a zároveň nejpopulárnějších sociálních sítí, což si stále drží.

Facebook spojuje uživatele

Založen mladými studenty

Jestli jste v dělí dokument o tom, jak vznikla tato sociální síť, tak ještě jistě získali obraz o celém příběhu a zjistili řadu zajímavostí. Vše to začalo tak, že mladý student programování Mark Zuckerberg se spojil s Eduardem Severinem, který chodil na Hardvar. V této době nebyl internet rozšířený tak, jak jej známe dnes, a proto vznikla tahle sociální síť, kde se lidé můžou seznámit, psát si, sdílet mezi sebou obsah a další možnosti.

spolčnost facebook

Nejdříve byl tedy určen pro všechny uživatele s univerzitní emailovou adresou, ovšem zlom nadešel roku 2006, protože se sem mohl zaregistrovat každý, jenž dosáhl věku 13 let. Během dvou let se dostal na jedny z vůbec nejnavštěvovanějších stránka na světě a dosáhl hodnoty v řádu milionů dolarů. Nejdříve se hovořilo o výdělku za pomocí nakupování sdílení a laiků, ale nakonec zvítězil klasický reklamní systém. V roce 2017 byla také spuštěna služba Marketplace, což je prodejní stránka, kam si každý může dát inzerát.

Užívejte si bohatého obsahu

Vzhledem k tomu, že tato sociální síť umožňuje každému staršímu 13 let si zde založit účet, přičemž každý uživatel zde může přidávat obsah ve formě textu, obrázku a videa. Obsahu je tu obrovské množství, jenž neustále přibývá, takže si tu naprosto každý vybere svůj šálek kávy. Facebook má samozřejmě své algoritmy, jenž nám doporučuje podobný obsah, na který se my díváme, komentujeme ho laikujeme.

logo FB

Samozřejmě síť na tom musí něco vydělat, a proto při prohlížení narazíme sem na sponzorované přípravky, kdy si můžeme zaplatit, aby se náš příspěvek zobrazovat uživatelům cílové skupiny. Jestliže narazíme na příspěvek, který bychom si chtěli bezpečně uložit, tak je nejlepší ho stáhnout přímo do zařízení. How to download Facebook video in HD Stahujvidea? Tato otázka pojednává o tom, jak video stáhneme. Je to velmi snadné, protože na existuje přímo webová stránka, jenž nám sama video v dobré kvalitě stáhne.