Online

Co můžete očekávat od erotických masáží

Masírování nebo jemné doteky kdekoli na lidském těle jsou jednou z nejpříjemnějších procedur, jež si můžeme dopřát. A což teprve masáže erotické, které zachází až na samou hranici lidské intimity.

ženský zadek

Předcházejte trapasům včasnými dotazy

Každý salon má svá pravidla a chystáte-li se jej navštívit poprvé, raději pokládejte otázky (i zdánlivě banální), abyste si ujasnili pravidla. Tím se průběh celého výkonu dostane na jinou úroveň, bude vše probíhat v poklidu a vy se můžete předem připravit na to, co vás čeká. Měli byste tedy vědět, zda je možné se masérky jemně dotýkat, a na jakých částech těla, zda je možné ji případně na některých částech těla líbat, zda bude celá nahá, nebo oblečená ve spodním prádle, a zda se vás bude dotýkat pouze dlaněmi, nebo využije i svých stehen, hýždí, hrudníku a bříška. Poměrně běžnou součástí procedury může být (na vyžádání) i hlazení těla nebo penisu ploskami chodidel, což je vzhledem k jejich velmi měkkému povrchu velice příjemné.

zajíček ve spodním prádle

Hygiena nade vše

Každá návštěva služeb, kde se operuje s vaším tělem, vyžaduje dodržování hygienických návyků. Počínaje zubařem, ordinací praktického či odborného lékaře, přes pedikúru, kadeřnictví a sportovního maséra až k intimním erotickým záležitostem. Zatímco k nákupu v supermarketu vám stačí pouze umyté ruce, a zčásti lze tolerovat i dělnické profese v montérkách, nic takového neplatí ani u lékařské prohlídky, ani v masérském salonu.

Mějte na paměti, že právě zde může být zapojeno do součinnosti celé vaše tělo. Nezapomínejte na čistý chrup a pozor na zápach z úst, který může všechno pokazit. Samozřejmostí jsou čisté genitálie, chodidla, hýždě i podpaží. Nezanedbávejte ani vlasovou pokrývku, ale nepřehánějte to s parfémy. A chcete-li si opravdu užít tak, aby se i masérka cítila příjemně, vyhněte se konzumaci ostrých a masitých tučných jídel, alkoholu (zvláště piva) a dobrý tip je i odstranění ochlupení, a to nejen z intimních partií. Jemné doteky na holou kůži jsou pak mnohem intenzivnější.