Společnosti

Večerní „siesta“

Tento člověk tedy ruče vyběhne schody a již odemyká. Radostně shazuje kabát a žene se k lednici, aby si k vaně postavil lahev piva, neb jiného moku, který má rád. Ale již dlouhou cestou z kuchyně do koupelny je mu něco divné. Co to je? A už to ví, radiátory jsou studené jako psí čumák. A v bytě zima jako v psírně. No, co se dá dělat, řekne si klidná povaha a jde do koupelny, kde jej již čeká vana plná vody. Nejprve opatrně zkusí, zda je akorát, hm, no nic moc, mohl si ji dát teplejší a radostně do vany hupne. Otevře si pivečko a slastně odpočívá, možná i kapánek zdřímne. Probere jej chlad, tak ihned připouští teplou vodu a pokračuje v odpočinku. Ne dlouho. Sakra, co je zase tohle? Voda přitéká, ale jen studená a aby toho nebylo málo, tak přestane i ta.

nářadí instalatére

Následující slova onoho člověka čistě z estetických důvodů vynecháme, neb nejsou v našem mini příběhů důležitá, a navíc by musel být článek označen jako čtení pouze pro dospělé. Klidná povaha si těžce vzdechne, svůj příští osud poručí pánu Bohu a drkotajíce zuby si jde vlézti pod peřinu, doufaje, že zítra bude vše, jak má být. Cholerik nejprve oběhne sousedy, zde se totéž děje u nich a doma pak rozmlátí celou vodovodní baterii. Radiátory urve od zdi a vyhodí oknem, stejně jako vanu a celou koupelnu. Ehm. No.

instalatérská práce

Jenže tím se nic nespraví a ten kdo to dokáže je instalatér Praha. Jenže když na něj člověk jaksi nemá kontakt, že ano. No, to není problém. Stačí kliknout na ten modrý odkaz v článku a dostanete se na web instalatérů. Tam je i telefon a ten je dobré si opsat a nechat na místě například vodovodních hodin. To bude při havárii velmi důležité. Ostatně, instalatéra nebudete potřebovat jen při ní. Toho můžete potřebovat kdykoli. A právě proto je dobré, mít po ruce kontakt. Opište si i mail, kdybyste potřebovali něco řešit a nespěchalo to. Uvidíte, že nebudete litovat.