Společnosti

Stěhování v Teplicích se může vyvíjet podle vašich představ

Stěhování Teplice se specializovanou firmou vám ušetří řadu starostí, sami jich budete mít dost, hlavně v souvislosti s administrativními úkony, jako jsou přepisy energií, nájemní smlouvy, změna adresy, nové doklady, technický průkaz a registr vozidel, nový zaměstnavatel, škola, pojišťovny atd.

kartonové krabice

Přemýšlejte dopředu – šachové partie vyhrávají šachisté, kteří je promýšlí několik tahů dopředu, a to samé můžete udělat i vy se stěhováním. Měli byste mít jasno, jak rozmístit v novém působišti nábytek, kde budou jaká svítidla, podlahová krytina, dekorace, jaké garnýže atd. Pokud máte tu možnost a je dostatek času, nafoťte si nové působiště ze všech možných úhlů a případně využijte 3D software, který vám usnadní rozhodování. Je totiž velmi výhodné vědět předem, kde bude sedací souprava, kde skříně na míru, kde koberce, dlažba, plovoucí podlaha atp. Při stěhování pak můžete stěhovací firmu požádat o laskavost, aby vám případně vypomohla s instalací svítidel, garnýží, polic, kuchyňské linky či vestavěných skříní, což může být tvrdý oříšek zvláště v panelových bytech, v souvislosti s vrtáním do betonu.

krabice na stěhování

Rozebírání nábytku – když si koupíte komody, skříně, stůl nebo postel, obvykle se tyto výrobky dodávají jako stavebnice. V případě stěhování se vám pak možná nebude chtít nábytek znovu rozebrat, ale udělat byste to měli vzhledem k tomu, že při přenášení a při jízdě autem působí setrvačné a další fyzikální síly hlavně na spoje, které se mohou povolit, rozviklat, ulomit či zdeformovat. U většího nábytku, kde je demontáž komplikovaná a nad vaše síly, můžete využít služeb stěhovací firmy, která si s tím poradí, a hlavně je pro případ poškození vašich věcí pojištěná. Vyplácí se to hlavně u vestavěných skříní na míru a kuchyňských linek, které vám stěhováci mohou přizpůsobit dle rozměrů nových místností, nebo velkých a těžkých dvojlůžek z masivního dřeva.