Produkty

S kvalitními paletami k jednoduššímu transportu


Existují v nejrůznějších variantách, kdy EURO varianta je tou nejpoužívanější. Proč tomu tak je? Především z důvodu toho, že se dají zálohovat a tedy využívat opakovaně. Jakmile tedy dopravce tyto prvky koupí, může se jich po určité době zbavit a vyměnit je za nové. Toho se často využívá i za účelem toho, aby dopravce získal ty nejkvalitnější prvky, které k dané práci získat může. Sortiment je tedy určený pro všechny dopravce či skladníky, kteří pro své zboží hledají zásobníky, se kterými se bude jednoduše pracovat a které celkově zefektivní práci, kterou je nutné do manipulace se zbožím vložit.

hodně palet

Netrapte se s nekvalitními kusy

Když se má pracovat s něčím, co je nekvalitní, je to vždy utrpení. Ať už to je nářadí či nějaké zařízení, vůbec na tom nezáleží, neboť co je nekvalitní, je zkrátka nevhodné. Přesně to platí i o paletách, které mohou být ve velmi špatném stavu. Pak je s nimi velmi těžká manipulace, a to nejenom ve smyslu manipulace s různými manipulačními vozíky, ale také v rámci přepravy či dalšího zpracování a nakládání s nimi. Je tedy vhodné za každých okolností důvěřovat odborníkům, kteří mají k dispozici nejenom přebytky z výroby, ale také dokážou zajistit regeneraci použitých prvků, a to třeba vhodnou povrchovou úpravou.

Stačí si vybrat

Díky tomu, že v sortimentu najdete skutečně mnoho různých variant, není se třeba čehokoliv obávat, když budete potřebovat prvky právě pro vaše účely, ať už půjde o přepravu sypkých hmot ve velkých zásobnících, přeprava kanystrů či třeba sudových tvarů, popřípadě pak o kusové zboží, které je nutné na palety nakládat. Je tedy třeba umět si vybrat v sortimentu, který obsahuje následující položky:

palety dřevěné

  • Jednocestné = určené pro jedno použití a následné zpracování coby odpad
  • EURO = typický produkt, který je zálohovaný
  • Speciální = může se jednat o rozměrově či klasifikačně zátěžové prvky odlišné od normálu
  • Nadrozměrné = vhodné pro náročnější zákazníky s většími požadavky na prostor
  • Jiné než dřevěné = vyrábí se z jiných materiálů, než je typické dřevo