Společnosti

Romantika, dobrodružství i úžasný klid – to všechno najdete na ostrově Koh Samui


Přemýšlíte o krásné podzimní dovolené nebo jen chcete poznat nějaké nové zajímavé místo, kde zažijete spousty dobrodružství? Thajsko je tím pravým místem.

Romantika, dobrodružství i úžasný klid – to všechno najdete na ostrově Koh Samui

Chtěli byste vyrazit za dobrodružstvím, užívat si nádherné pláže a azurově modré moře, vyzkoušet si potápění, lenošit nebo naopak aktivně poznávat nové místa? Do hledáčku každého cestovatele by se aspoň jednou v životě mělo dostat rozhodně Thajsko. Jde o turistický ráj, kde se levně najíte, napijete i vyspíte a přitom si dovolenou užijete na maximum. Stačí jen sehnat levné letenky a můžete se vydat do ráje. Nejkrásnějším místem v Thajsku je bezpochyby ostrov Koh Samui. Co zde můžete zažít?

pexels-photo-4206645

Jako ve filmu

Ještě na konci 20. století byl tento thajský ostrov turisty zcela opomíjený, zdejší obyvatelé žili izolovaně a v poklidu. V devadesátých letech se na ostrov pomalu začali sjíždět turisté a od té doby jde o jedno z nejnavštěvovanějších turistických míst v celém Thajsku. Je zde úžasný klid, pláže a dokonale čisté moře jako z filmu, nechybí ani deštný prales, opice, sloni nebo památky. Co víc si na své dovolené můžete přát. A navíc je zde pořád krásné počasí.

Na dovolenou kdykoliv

Letenky na Koh Samui můžete pořídit velmi výhodně, v samotném Thajsku je poměrně levně, takže vás dovolená nemusí v tomto ráji nutně vyjít na velké peníze. O to více si ji můžete užívat nebo si ji dokonce můžete i prodloužit. Koh Samui je turisty velmi vyhledávaný, na své si tu totiž přijdou všichni. Ti, kteří rádi lenoší na pláži i ti, kteří dávají přednost aktivní dovolené. Ostrov se nachází v thajském zálivu a leží jižně od Bangkoku, od východního pobřeží Thajska je Koh Samui vzdálen jen pětatřicet kilometrů – celou dovolenou tak nutně nemusíte strávit jen zde.

pexels-photo-4206652

Na Thajsku je skvělé, že zde dovolenou můžete strávit v kterékoliv roční období, můžete si užívat potápění, poznávat místní kulturu a projít si zdejší nádhernou panenskou přírodu. Nic nemůže být více romantické! Každý i ten nejnáročnější turista zde bude nadmíru spokojen.