Společnosti

Mějte svůj vlastní bazén


Téměř všechna koupaliště fungují jen přes léto. Bývají venku, takže v zimě se v nich koupat nedá. Milovníci vody by ale ocenili, kdyby se mohli koupat i jindy. Bohužel to zatím není možné, jedině kdybyste navštívili termální lázně někde v zahraničí, a nebo si pořídili vlastní bazén, ale musel by být krytý. Pořízení vlastního bazénu už není tak exkluzivní záležitost, jaká to byla ještě před pár lety. Tehdy mohli mít bazény jen ti nejbohatší, protože šlo opravdu o jedinečnou věc, a byla dost drahá. Dnes si můžete pořídit bazén i vy. Pokud stavíte dům kde se počítá s vnitřním bazénem, máte štěstí a můžete se koupat po celý rok.

žena v bazénu

Jestli máte dům s pozemkem, nejspíš by se vám na zahradu či terasu vešel i kvalitní obdélníkový bazén. Naše bazény jsou vyrobeny ze speciálního plastu, který odolá jak horkému počasí, tak mrazům. Najdete u nás mnoho druhů bazénů – kulaté, oválné, čtvercové i obdélníkové. U všech najdete na našem webu i rozměry, díky čemuž si budete moct daný bazén vyměřit na zahradě – a snadno tak zjistíte, zda se vám tam vejde. Nabízíme vám kromě dodání plastové vany a příslušenství k montáži také bazény na klíč, kdy se o všechno postaráme my.

luxusní bazén

Proč si dopřát svůj bazén?
Bazény jsou už cenově dostupné, a dávno ty nejlevnější nestojí stovky tisíc. I takové bazény u nás najdete, ale jedná se o to nejlepší, co si můžete vybrat. Přelivové bazény se slanou vodou a protiproudem patří mezi skutečný luxus mezi bazény. Záleží jen na tom kolik máte místa, a kolik chcete do bazénu investovat. Mít t vlastní bazén znamená mít svobodu v koupání. Nebudete muset chodit do veřejných bazénů a strachovat se o hygienu, nebudete muset stát dlouhé fronty a budete mít maximum soukromí.

Potřebujete pomoct?
Chcete pomoct s výběrem bazénu, protože nevíte jakou velikost zvolit? Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme.