Nezařazené

Auto pro ni

S výběrem toho vhodného automobilu pro vaši dámu vám rádi pomůžeme! Není to jednoduchý úkol. Je potřeba znát odpověď na tyto otázky: Jaké auto ženy vlastně chtějí? Jakou značku? Větší nebo menší? Jak má vypadat? Jaké by mělo splňovat požadavky? Co je pro ně při volbě toho pravého auta nejdůležitější?
řidička vozu.jpg 
Mělo by být hezké
Nějaké technické parametry většina žen opravdu moc neřeší. Tedy až na výjimky. Stačí základní informace ohledně řazení, osvětlení, jestli jezdí na benzín nebo naftu apod.. To je důležité, aby nedocházelo k nějakým tragickým omylům. Ženy také nemají rády nějakého „žrouta“, jsou šetrnější a nerady příliš za pohonné hmoty utrácí. Hodně si dejte záležet při výběru barvy budoucího miláčka a také barvě a materiálu potahů. Musí to všechno ladit. Jistě už znáte její vkus, styl a oblíbenou barvu. Jestli ano, pak to nebude velký problém.
 
Mělo by se kamkoli vejít
Ženy se také nemají v oblibě v nějakém putování po narvaném parkovišti, kroužení, couvání apod.. Mají na to obvykle ve svém nabytém programu ještě méně času než vy. Mají dojem, že čím je automobil větší, tím je v tomto směru více problémů. Velký vůz v nich také často vyvolává pocit většího rizika nějakého toho „škrábnutí“ či „ťuknutí“. A s tím spojených následných nepříjemností.
blondýna na kapotě.jpg 
Mělo by se do něj hodně vejít
Přesto, že auto nemá být velké, má se do něj všechno vejít! A také všichni! No nedivte se. Pravidelně nakupuje pro celou rodinu a taky vozí děti do školky, školy a rozváží je na různé kroužky. Někam ten nákup, kočárek a sedačku s dítětem (nebo více dětí) uložit musí!
 
Taky to jde jinak
Závěrem si dovolíme poradit něco těm, kteří si přece jen nejsou jisti, zda by vybrali dobře. A mají obavu, že by mohli nějakou hloupou chybou pokazit takové drahé překvapení, jakým darovaný automobil je. Jak na to? Vybere si prostě sama! Jen převedete na její účet dostatečnou sumu, nebo jí dáte k dispozici „nadupanou“ platební kartu. Doporučte vhodného prodejce a pak jen pošeptejte: „Vyber si miláčku!“