Rubriky
Produkty

Za ušima můžete mít i Vy

Jako správný hospodář, který vejde, např. do haly hotelového hotelu, se rozhlíží, kolik žárovek je naráz rozsvíceno a kolik peněz to stojí! Ti se tedy prohnou! Jenže nevíte, že i majitel hotelu je hospodář. A mnohdy ještě lepší, než Vy! Myslíte si, že by jen tak zbůhdarma nechal osvětlovat svůj hotel klasikou? Kdepak. Úsporné zářivky jsou od slova zářit!

osvětlení

Každý musí hledět na výdaje.
Nejen Vy ve své domácnosti počítáte, kde ušetříte. I kolosy, jako jsou velké firmy a společnosti mají za ušima a nepřetržitě vyhledávají úsporu při provozu své živnosti. A spotřeba elektrické energie patří k jedné z významných položek na vyúčtování! Jsou na tom úplně stejně, jako Vy, ale v podstatně rozdílném měřítku.
Právě proto se zaměřte i Vy na zářivky, které Vám do Vaší skromné domácnosti přinesou obrovskou úlevu od výdajů. Věřte, že dnešní obraz zářivky není to, co ještě v mnohých institucích existuje a kdysi běžně existovalo. Vrčení trubic, občasné rány, jako z děla, když praskly, nebo blikající bludička, která dávala Vašemu zraku na frak!

Tomu je konec!
Když se seznámíte s výkonem zářivek, s jejich životností, může Vás odradit jen jejich pořizovací cena. Nic jiného. Protože to ostatní je prostě skvělé! Nakonec i pořizovací cena zářivek by pro Vás neměla být zásadní překážkou! Proč? Protože při spočítání výdajů s úspornou zářivkou a bez ní se dostanete na taková čísla, že už nebudete přemýšlet o tom, zda pořídit, či ne. Úspora, kterou uvidíte na své kalkulačce, Vás přesvědčí!
A k tomu je navíc bonus neproblikávání a nevrčení. Toho se už nedočkáte. Zaplaťpánbůh!

žářivka

Je snad důvod k přemítání?
Až se sami přesvědčíte o skvělých výhodách kvalitních zářivek, už se nebudete divit osvětlené hale hotelu, do kterého vstoupíte. Jen si pod vousy nasadíte chápající úsměv, protože i Vy už dnes víte, jak ušetřit na spotřebě elektrické energie! Je to tak?